Basisschool Vrijeschool kennemerland is een vrijeschool in Haarlem-Noord

Basisschool Vrijeschool kennemerland is een vrijeschool in Haarlem-Noord

Als je deeg maakt
gebruik je ook je
hersens.

Het team

De school kent 8 leerjaren, verdeeld over 2 kleuterjaren en klas 1 t/m 6. Elke klas heeft zijn eigen klassenleerkracht. Sommige klassen hebben twee klassenleerkrachten (duobaan). Twee of drie ouders van een klas zijn klassenouders. Samen met de klassenleerkracht bevorderen zij de betrokkenheid van alle ouders met de klas en de school. Ook helpen zij bij o.a. jaarfeesten en schoolreisjes. Als u vragen heeft over hoe het gaat met uw kind op school, dan kunt u in de eerste plaats terecht bij de klassenleerkracht. Als u klachten heeft, kunt u, als u er samen met de leerkracht niet uitkomt, terecht bij de directeur.


Het team van leerkrachten bestaat uit:


Margriet van Herkmvanherk@vskennemerland.nl  kleuters
Eva Boissevaineboissevain@vskennemerland.nlkleuters
Maartje Puttermputter@vskennemerland.nlkleuters
Emma Huybrechtsehuybrechts@vskennemerland.nlkleuters
Ellen Vroonevroon@vskennemerland.nlkleuters
Fiona Engelsmanfengelsman@vskennemerland.nl
klas 1
Janne Westerhuisjwesterhuis@vskennemerland.nl
klas 2
Polle Pottersppotters@vskennemerland.nl
klas 3
Horriah Nelissenhnelissen@vskennemerland.nl
klas 4
Margo Kerstenmkersten@vskennemerland.nl   klas 4
Markina Bakkermbakker@vskennemerland.nlklas 5
Erna Borawitzeborawitz@vskennemerland.nlklas 5
Job Kamsmajkamsma@vskennemerland.nl
klas 6
Jeroen Westrajwestra@vskennemerland.nl  diverse klassen
Judith Niemollerjniemoller@vskennemerland.nlvakleerkracht
Wilfra Marseillewmarseille@vskennemerland.nlgymleerkracht, MRT
Ljerka Legacljerka@vskennemerland.nl
euritmie
Miranda van Lulingmvanluling@vskennemerland.nlinterne begeleiding
Maarten Roest Crolliusmroestcrollius@vskennemerland.nl
directeur
Lia Visserlvisser@vskennemerland.nladjunct-directeur
Maaike Honigmhonig@vskennemerland.nl
administratie


De leerkrachten zijn telefonisch te bereiken via school en per email.


VRIJE SCHOOL KENNEMERLAND

Weltevredenstraat 9

2022 VA Haarlem

023.5373578

info@vskennemerland.nl