Basisschool Vrijeschool kennemerland is een vrijeschool in Haarlem-Noord

Basisschool Vrijeschool kennemerland is een vrijeschool in Haarlem-Noord

Als je deeg maakt
gebruik je ook je
hersens.

Het team

Het team bestaat uit de leerkrachten, ondersteunend personeel en de directeur.


De school kent 8 leerjaren, verdeeld over 2 kleuterjaren en klas 1 t/m 6. Elke klas heeft zijn eigen klassenleerkracht. Sommige klassen hebben twee klassenleerkrachten (duobaan). Als je vragen hebt over hoe het gaat met je kind op school, dan kun je in de eerste plaats terecht bij de klassenleerkracht.


De klassenleerkracht kun je bereiken per mail of telefonisch via school (023 - 537 35 78).


Het team bestaat uit:


Margriet van Herkmvanherk@vskennemerland.nl  kleuters
Maartje Puttermputter@vskennemerland.nl
kleuters
Ellen Vroonevroon@vskennemerland.nl
kleuters
Emma Huybrechtsehuybrechts@vskennemerland.nlkleuters
Job Kamsmajkamsma@vskennemerland.nl
klas 1
Monique Hoogendoornmhoogendoorn@vskennemerland.nl 
klas 2
Fiona Engelsmanfengelsman@vskennemerland.nl
klas 3
Janne Westerhuisjwesterhuis@vskennemerland.nl
klas 4
Polle Pottersppotters@vskennemerland.nl
klas 5
Horriah Nelissenhnelissen@vskennemerland.nl
klas 6
Erna Borawitzeborawitz@vskennemerland.nldiverse klassen
Markina Bakkermbakker@vskennemerland.nldiverse klassen
Margo Kerstenmkersten@vskennemerland.nl   diverse klassen 
Jeroen Westrajwestra@vskennemerland.nl  diverse klassen
Judith Niemollerjniemoller@vskennemerland.nlvakleerkracht
Wilfra Marseillewmarseille@vskennemerland.nlgymleerkracht, MRT
Ljerka Legacljerka@vskennemerland.nl
euritmie
Maya Baasmbaas@vskennemerland.nlinterne begeleiding
Maarten Roest Crolliusmroestcrollius@vskennemerland.nl
directeur
Lia Visserlvisser@vskleverpark.nladjunct-directeur
Renske Hehenkampinfo@vskennemerland.nladministratie
Marijke Moensinfo@vskennemerland.nladministratie


Maarten Roest Crollius is de directeur van Vrije School Kennemerland. Maarten geeft leiding aan de dagelijkse gang van zaken binnen de school. Hiertoe is hij gemandateerd door het bestuur van Stichting Ithaka. Verder zorgt hij ervoor dat de communicatie binnen de school en haar diverse geledingen goed verloopt. De directie is het aanspreekpunt in de school voor ouders en leerkrachten betreffende dagelijkse zorgen en organisatie. Ook als je niet weet bij wie je moet zijn, kun je je tot hem wenden.


Bij afwezigheid of ziekte worden de taken waargenomen door de plaatsvervanger.