Als je deeg maakt
gebruik je ook je
hersens.

home

Het team

De school kent 8 leerjaren, verdeeld over 2 kleuterjaren en klas 1 t/m 6. Elke klas heeft zijn eigen klassenleerkracht. Sommige klassen hebben twee klassenleerkrachten (duobaan). Twee of drie ouders van een klas zijn klassenouders. Samen met de klassenleerkracht bevorderen zij de betrokkenheid van alle ouders met de klas en de school. Ook helpen zij bij o.a. jaarfeesten en schoolreisjes. Als u vragen heeft over hoe het gaat met uw kind op school, dan kunt u in de eerste plaats terecht bij de klassenleerkracht. Als u klachten heeft, kunt u, als u er samen met de leerkracht niet uitkomt, terecht bij de directeur.

Het team van leerkrachten bestaat uit:

Margriet van Herk mvanherk@vskennemerland.nl    kleuters

Eva Boissevain eboissevain@vskennemerland.nl    kleuters

Maartje Putter mputter@vskennemerland.nl       kleuters

Emma Huybrechts ehuybrechts@vskennemerland.nl kleuters

Ellen Vroon evroon@vskennemerland.nl        kleuters

Fiona Engelsman fengelsman@vskennemerland.nl klas 1

Janne Westerhuis jwesterhuis@vskennemerland.nl klas 2

Polle Potters ppotters@vskennemerland.nl      klas 3

Horriah Nelissen hnelissen@vskennemerland.nl    klas 4

Margo Kersten mkersten@vskennemerland.nl     klas 4

Markina Bakker mbakker@vskennemerland.nl     klas 5

Erna Borawitz eborawitz@vskennemerland.nl    klas 5

Job Kamsma jkamsma@vskennemerland.nl    klas 6

Jeroen Westra jwestra@vskennemerland.nl       diverse klassen

Judith Niemoller jniemoller@vskennemerland.nl    vakleerkracht

Wilfra Marseille wmarseille@vskennemerland.nl   gymleerkracht, MRT 

Ljerka Legac ljerka@vskennemerland.nl     euritmie

Miranda van Luling mvanluling@vskleverpark.nl        interne begeleiding         

Maarten Roest Crollius mroestcrollius@vskennemerland.nl    directeur

Lia Visser lvisser@vskennemerland.nl         adjunct-directeur

Maaike Honig mhonig@vskennemerland.nl        administratie

De leerkrachten zijn telefonisch te bereiken via school en per email.

VRIJE SCHOOL KENNEMERLAND, Weltevredenstraat 9, 2022 VA Haarlem               023.5373578        info@vskennemerland.nl

 

 

 

Het team

 

Het team
Vrije School Kennemerland
Weltevredenstraat 9, 2022 VA Haarlem

Tel. 023 537 35 78
info@vskennemerland.nl
Klik hier voor de laatste nieuwsbrief
Inloggen
Concept door Stopkracht - Websitebouw door All4Design
Vrije School Kennemerland
Weltevredenstraat 9, 2022 VA Haarlem

Tel. 023 537 35 78
info@vskennemerland.nl
Inloggen
Concept door Stopkracht - Websitebouw door All4Design
NAAR BOVEN