Als je deeg maakt
gebruik je ook je
hersens.

home

Het team

De school kent 8 leerjaren, verdeeld over 2 kleuterjaren en klas 1 t/m 6. Elke klas heeft zijn eigen klassenleerkracht. Sommige klassen hebben twee klassenleerkrachten (duobaan). Twee of drie ouders van een klas zijn klassenouders. Samen met de klassenleerkracht bevorderen zij de betrokkenheid van alle ouders met de klas en de school. Ook helpen zij bij o.a. jaarfeesten en schoolreisjes. Als u vragen heeft over hoe het gaat met uw kind op school, dan kunt u in de eerste plaats terecht bij de klassenleerkracht. Als u klachten heeft, kunt u, als u er samen met de leerkracht niet uitkomt, terecht bij de directeur.

Het team van leerkrachten bestaat uit:

Margriet van Herk mvanherk@vskennemerland.nl    kleuters

Eva Boissevain eboissevain@vskennemerland.nl    kleuters

Maartje Putter mputter@vskennemerland.nl       kleuters

Floor de Klerk fdeklerk@vskennemerland.nl        kleuters

Ellen Vroon evroon@vskennemerland.nl        kleuters

Janne Westerhuis jwesterhuis@vskennemerland.nl klas 1A

Polle Potters ppotters@vskennemerland.nl      klas 2A

Horriah Nelissen hnelissen@vskennemerland.nl    klas 3A

Margo Kersten mkersten@vskennemerland.nl     klas 3A

Markina Bakker mbakker@vskennemerland.nl     klas 4A

Erna Borawitz eborawitz@vskennemerland.nl    klas 4A

Job Kamsma jkamsma@vskennemerland.nl    klas 5A

Jeroen Westra jwestra@vskennemerland.nl       klas 6A

Floor Bezemer fbezemer@vskennemerland.nl     vakleerkracht/ RT

Judith Niemoller jniemoller@vskennemerland.nl    vakleerkracht

Wilfra Marseille wmarseille@vskennemerland.nl   gymleerkracht, MRT 

Ljerka Legac ljerka@vskennemerland.nl     euritmie

Miranda van Luling mvanluling@vskleverpark.nl        interne begeleiding         

Maarten Roest Crollius mroestcrollius@vskennemerland.nl    directeur

Lia Visser lvisser@vskennemerland.nl         adjunct-directeur

Mari-Lou de Roode mderoode@vskennemerland.nl    administratie

Maaike Honig mhonig@vskennemerland.nl        administratie

De leerkrachten zijn telefonisch te bereiken via school en per email.

VRIJE SCHOOL KENNEMERLAND, Weltevredenstraat 9, 2022 VA Haarlem               023.5373578        info@vskennemerland.nl

VRIJE SCHOOL KLEVERPARK, Wouwermanstraat 49a, 2023 XD Haarlem        023.2023235        info@vskleverpark.nl

 

 

Het team

 

Het team
Vrije School Kennemerland
Weltevredenstraat 9, 2022 VA Haarlem

Tel. 023 537 35 78
info@vskennemerland.nl
Klik hier voor de laatste nieuwsbrief
Concept door Stopkracht - Websitebouw door All4Design
Vrije School Kennemerland
Weltevredenstraat 9, 2022 VA Haarlem

Tel. 023 537 35 78
info@vskennemerland.nl
Concept door Stopkracht - Websitebouw door All4Design
NAAR BOVEN